wtorek 29/04/20 – rano

– Magda, postanowiłam do Ciebie napisać bo okropnie się cieszę , ze się zgodziłaś na współpracę ze mną . Ty w Irlandii, ja w Polsce, jest inaczej chociaż problem pozostaje ten sam koronawirus i my z naszymi parszywymi dolegliwościami . Ty masz 2 w jednym jamistość rdzenia i zespół Chiari , ja tylko albo aż jamistość rdzenia . Ty po 1 poważnej operacji ,ja niestety po 4 w tym jednej dosyć tragicznej dla mnie w skutkach…..
Trzymaj się i daj znać bo ostatnio mnie bardzo rozśmieszyłaś ale …to na później albo jutro ew .w suahili bukra – co oznacza jutro ale może oznaczać za tydzień, miesiąc a może nigdy…..

a może przypomnę Ci pewne historie, bo chyba nie do końca wiesz jak to się zaczęło więc postaram się zacząć od pewnych zdarzeń , które miały miejsce już w pewnej przeszłości ale ciągle odbijają się czkawką , niesmakiem i pewną niepojętą przeze mnie postawą poniektórych……..
a zaczęło się od ….nieswoistych objawów ….historia opisana na mojej stronie https://przewleklybol.pl więc jak ktoś chce może sobie przeczytać i obejrzeć.

Witaj Anno,również się cieszę ,może uda nam się wspólnie publikować interesujące i ciekawe artykuły? wymienne informacje? i takie tam różne? .pytam i odpowiadam ,pewnie ,że tak .
Koronawirus …Grom z jasnego nieba i świat się zatrzymał.Dosłownie cały…Nie wnikam kto lub co spowodowało tę epidemię,to temat na długą rozmowę z różnymi teoriami spiskowymi a w to nie chcę się zagłębiać,nie to jest dla mnie istotne teraz.
teraz jak większość ludzi siedzę w domu ,tak też mamy lockdown ,siedzę tłumaczę mojemu synowi co się właśnie dzieje,ale weź tłumacz jak pierwszy raz tego doświadczam wraz z resztą świata. Jak sama bardzo dobrze wiesz stres nie sprzyja żadnym chorobom więc i my czujemy się gorzej w stresie…choć czasem myślałam ,że już bardziej nie może boleć ,a jednak…
Tyle na początek ,Twoja strona bólowa jest bardzo interesująca,pełna istotnych informacji,dziękuję ,że powstała.Trzymaj się ciepło i oby więcej było tych dni z umiarkowanym bólem.M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.