Webinar

Wymyśliłam to już jakiś czas temu, ze byłoby fajnie coś takiego zrobić dla pacjentów.

Jak zwykle od pomysłu do realizacji trochę trwało no i jest tzn. będzie , dzięki osobie życzliwej czyli profesorowi Przemysławowi Kunertowi oraz oczywiście lek Arturowi Balasie z UM z Warszawy oraz kilku zaangażowanym osobom/pacjentom .

Co więcej deklaracje Pana Profesora , że program webinaru może być rozszerzony o dodatkowych specjalistów napawa radością i nadzieją dla chorych.

Ogromnie, dziękuję i jestem wdzięczna .

https://www.facebook.com/events/324986775266740

Organizatorzy:

– Portal Chiari.pl (www.chiari.pl)
– Syringo-chiari-blog.pl (www.syringo-chiari-blog.pl)
– Grupa “Zespół Chiari, jamistość rdzenia i ja – porady, leczenie, wsparcie” (www.facebook.com/groups/chiarijamistosc) .

Trzymam Bardzo Mocno Kciuki bo to dla nas pacjentów po raz 1-szy w historii Polski ktoś zechciał się pochylić nad naszymi i naszych dzieci chorobami więc jest jakaś nadzieja….

2 komentarze

  • Beata

    Webinar byl wczoraj.Trafilam tu wlasnie po obejrzeniu go.Dziękuję ,za niego.Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania,na ktore nie potrafili mi odpowiedziec nasi neurochirurdzy.Cierpię już bardzo długo 🙁 Moja siostra i corka rownież.Cieszę sie ze w Polsce sa tacy specjalisci jak prof Kunert i osoby towarzyszace mu podczas webinaru,dla ktorych moje objawy sa oczywiste normalne a nie psychiczne. Beata EDSka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.